O nas

Istniejemy od 2012

Starlevel powstał aby wspierać indywidualne osoby, zespoły i firmy w osiąganiu ich sukcesów. Skupiamy się na ich naturalnym potencjale i talentach oraz wyzwalaniu ich mocy.

Jesteśmy zespołem doświadczonych menedżerów, trenerów, coachów i doradców. Skupiamy się na dostarczaniu unikatowych informacji o  ludziach i zespołach oraz ich wewnętrznej zmianie w aspektach postawy, nastawienia i stanu mentalnego.

Realizując z ludźmi w biznesie wiele różnych projektów zauważyliśmy, to co  obecnie dostrzega wiele światowych autorytetów: o sukcesie człowieka decyduje nie tyle sama jego wiedza czy umiejętności, co jego wewnętrzne nastawienie. Na poziomie zespołu składnikiem decydującym jest duch zespołu (ang. team-spirit).

Faktem jest też, że wiele potencjału ludzi w firmach marnuje się z powodu ich nastawienia lub niedopasowania ich wewnętrznych skłonności i talentów do tego co i jak się dzieje w firmie. Ten efekt występuje niezależnie od branży czy wielkości firmy. A my pomagamy to zmieniać.

95% zachowań i reakcji ludzi jest nieświadomych. Dlatego oczywistym z punktu widzenia efektywności i skuteczności osób jest koncentracja właśnie na tym obszarze, pomiar tego obszaru i jego odpowiednia zmiana. I to jest nasza unikatowa specjalizacja.

Korzystamy przy tym z innowacyjnych i sprawdzonych narzędzi – diagnoz CA Method sięgającymi w ten obszar, a także testu silnych stron Gallupa (Talenty Gallupa). Pracujemy też z częścią nieświadomą w specjalnym procesie Coaching Mentalności Zwycięzcy ® uwalniającym zasoby wewnętrzne ludzi. Te wszystkie narzędzia pozwalają się skupiać na tym co jest silne i mocne w człowieku aby on mógł potem skutecznie je wykorzystywać na co dzień w pracy i w życiu.

Dzięki diagnozom CA Method, potrafimy uzyskać informacje nawet o tym jak się czują dzieci w o się przedszkolu, czy jak funkcjonują z uczniowie, gdyż potrafią one zmierzyć ich nieświadome reakcje w doświadczanym przez nich świecie i przetworzyć do formy zrozumiałej dla rodziców.

Jak pracujemy

W naszej pracy odnosimy się zarówno do lewej jak i prawej półkuli ludzkiego mózgu, a także wychodzimy poza niego i tradycyjnie rozumiany rozum oraz pomagamy integrować i wykorzystywać inne umysły naszych klientów (serce i brzuch).

Tworzymy programy konkretnych działań dopasowane do aktualnej sytuacji klienta i jego kierunków dalszego rozwoju w następujących krokach:

  1. Badanie sytuacji początkowej
  2. Analiza i interpretacja wyników
  3. Wyznaczenie kierunków i propozycje działań
  4. Realizacja
  5. Badanie sytuacji końcowej

Cieszymy się na spotkanie z Tobą.

Zespół starlevel

Misja

Wspieramy innych w sięganiu do gwiazd

wizja

Świat świadomych i pełnych pasji ludzi gotowych rozwijać się dla siebie a także dla innych ludzi.

wartości