Coaching Mentalności Zwycięzcy ®

Masz cele i marzenia, ale ciągle zmagasz się sam ze sobą i ich realizacja przeciąga się lub stoi miejscu?

 • Czujesz, że nie osiągasz tego do czego masz potencjał?
 • Masz wiedzę, umiejętności, ale one „rozpływają się”, kiedy ich najbardziej potrzebujesz? 

To znak, że w środku dzieją się nieświadome procesy, które zmniejszają lub uniemożliwiają osiąganie Twoich celów lub odpowiednich efektów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

 • Czy chcesz korzystać z własnego potencjału, osiągać rzeczy, o których kiedyś nawet nie myślałeś i mieć poczucie zgodności z samym sobą?
 • Czy chcesz wzmocnić pewność siebie i  wiarę w siebie, oraz uzyskać większy luz, swobodę, otwartość na świat i na ludzi?
 • Czy interesuje cię uzyskanie większego wpływ na doświadczanie swojego życia, radość i satysfakcję z niego a także większy, wewnętrzny spokój w działaniach?

Możesz wejść na tą ścieżkę korzystając z naszego Coachingu Mentalności Zwycięzcy  ®.

Coaching Mentalności Zwycięzcy ® to autorski – systemowy i całościowy proces coachingowy. Łączy tradycyjny, indywidualny coaching (praca świadoma) z pracą z ukrytą poza rozumem i świadomością czyli tym co nazywa się podświadomością lub częścią nieświadomą.

 

Jakie są jego główne założenia?

W tym podejściu coachingowym zakłada się, że:

 • jesteś odrębną, unikatową osobowością,
 • wymagasz indywidualnego podejścia,
 • wszystkie rozwiązania są już w Tobie,
 • pracujemy z tym co doświadczasz jako swoją rzeczywistość – bez jej oceny i klasyfikowania.


Wszystko po to abyś znalazł w sobie swoje własne rozwiązania i mógł w pełni uruchomić swój potencjał ukryty w Twoim wnętrzu.

Coaching

Jak wygląda sesja?

Sesja składa się z dwóch głównych części:

 • Identyfikacja „punktu zmiany”
 • Dokonanie zmiany.


Identyfikacja „punktu zmiany” to najczęściej rozmowa. Dotyczy ona tego co doświadczasz i co potrzebujesz zmienić z własnej wewnętrznej perspektywy, a także poszukiwanie wewnętrznego rozwiązania / klucza do przeprowadzenia tej zmiany.

Dokonanie zmiany to przeprowadzenie procesu/procesów dokonujących zmianę na głębszym poziomie. Procesy odbywają się w ciszy  i wykonujesz je sam, w swoim wewnętrznym świecie. Wykorzystują one paradygmaty świata kwantowego i Twoją wewnętrzną, głęboką wiedzę o sobie i rozwiązaniach tam ukrytych. Wykorzystywane są procesy m.in. z Coachingu Generatywnego i Clean Coachingu.

Dodatkowe informacje

Kiedy odczuję zmianę?

Zmiana najczęściej jest odczuwana przez Ciebie natychmiast – czujesz ją już w trakcie sesji. Jest ona trwała i głęboka (na poziomie tożsamości wg. poziomów Diltsa) i nie wymaga świadomej pracy po sesji. Wszystko to co jest potrzebne do zmiany zmieniasz w trakcie samej sesji. Efekty takiej zmiany mogą być potem doświadczane jako korzystne zmiany zachowań, emocji, myśli w wielu obszarach Twojego życia.

A potem często sam, zdziwiony, możesz zauważać zmiany swoich reakcji i zachowania, lub też zmianę w świecie wokół Ciebie, w sytuacjach które do tej pory były dla Ciebie trudne.

Ile trwa sesja i proces coachingowy?

Proces coachingowy to 6-8 ok. 1,5 godzinnych sesji (raz na miesiąc) i pozwala szybko, zbudować stabilny, wewnętrzny stan, który można opisać słowami: „Niezależnie od tego co się wydarzy, dam sobie radę”. Stan, który umożliwia Ci kreowanie nowych rozwiązań i podejmowanie szybszych i lepszych decyzji nawet w najtrudniejszych, wcześniej stresujących sytuacjach.

Czy to podejście jest sprawdzone?

Z tego podejścia skorzystało już kilkaset osób m.in: sportowcy (w tym reprezentanci Polski, mistrzowie świata), właściciele firm, prezesi, dyrektorzy, handlowcy, a także indywidualne osoby.

Kto może z niego skorzystać?

Największe efekty uzyskują osoby dorosłe, w jakimś stopniu świadome siebie oraz tego co się w nich dzieje i takie które są zdeterminowane do zmiany pewnych obszarów w swoim życiu.

To podejście było wykorzystane z pozytywnymi efektami także w pracy z młodymi ludźmi (11-18 lat) – w takich przypadkach dużo zależy od ich predyspozycji i otwartości na nowe doświadczenia.

Zrób coś dla siebie – dowiedz się więcej i skorzystaj z sesji coachingowych.