Poznanie i rozwój potencjału osób indywidualnych

osoby indywidualne

Czy chcesz czuć większą radość życia i spełnienie będąc w zgodzie ze sobą?

Czy chcesz pracować z poczuciem sensu pracy i motywacją do codziennego wstawania?

Czy chcesz poznać i realizować swój własny, indywidualny potencjał zawodowy?

  • Jeśli jeszcze uczysz się  i myślisz o dalszych krokach edukacji dowiedz się jak możesz podejść całościowo do wyboru szkoły średniej lub wyboru kierunku studiów, tak aby po wyborze tematy poruszane w trakcie nauki były dla Ciebie ciekawe i pasjonujące.
  • Jeśli skończyłeś już studia i pracujesz ale masz poczucie, że to co robisz teraz nie przynosi ci odpowiedniej satysfakcji i chęci pracy to skorzystaj z naszych narzędzi i usług i odkryj swój zawód. Dzięki temu dowiesz się jakie masz wewnętrzne skłonności zawodowe (o których być może jeszcze nie wiesz). Odkryjesz także do jakiej pracy masz powołanie i która ma dla Ciebie głęboki sens.
  • Możesz też poznać swoje talenty, aby dowiedzieć się w jaki sposób osiągasz sukces, i w jaki sposób chcesz korzystać ze zdobytej wiedzy.
  • Jeśli zaś czujesz, że jest coś w Tobie co przeszkadza w osiąganiu przez Ciebie sukcesu na miarę Twojego potencjału skorzystaj z naszego specjalnego procesu Coaching Mentalności Zwycięzcy ® , który pracuje też z Twoją częścią nieświadomą i bardzo krótkim czasie potrafi zmienić Twoje zachowania oraz życie, na takie które pragniesz w głębi siebie.

Korzystając z naszych narzędzi i usług: poznasz swój indywidualny potencjał, dowiesz się w jaki sposób najprościej osiągasz sukcesy, oraz odkryjesz swoje zawodowe powołanie. Dzięki temu ukierunkujesz swój dalszy rozwój osobisty i zawodowy a także  będziesz miał większą pewność siebie, odwagę oraz gotowość do realizacji wyzwań w życiu.

Jesteś rodzicem?

Czy jako rodzic wiesz co naprawdę odczuwa Twoje dziecko i czego potrzebuje w środowisku szkolnym?

Czy wiesz jakie ma skłonności, zainteresowania aby mogło wybrać dla siebie szkołę średnią kierunek studiów która byłaby dla niego ciekawa i motywująca?

Tego wszystkiego i wiele innych rzeczy o swoim dziecku możesz dowiedziec korzystając z diagnoz CA Method. Diagnozy są niezwykłą platformą komunikacji z Twoim dzieckiem niezależnie od jego zdolności komunikacyjnych.

Możesz skorzystać z diagnoz: Wybór uczelni lub Wybór szkoły średniej, które pokażą m.in. wewnętrzny ranking różnych typów szkół średnich czy uczelni dopasowany do skłonności Twojego dziecka.

Jeśli chcesz poznać naturalny sposób osiągania sukcesu przez Twoje dziecko skorzystaj z Talentów Gallupa, które pozwolą dowiedzieć się w jaki optymalny sposób z jego perspektywy funkcjonuje ono w świecie i w jaki sposób będzie osiągało sukcesy. 

Jeśli zaś uznasz, że potrzebujesz wsparcia w rozumieniu wyników Twojego dziecka zawsze możesz skorzystać z naszych konsultacji wyników diagnoz lub szerszego poznania jego talentów i ich wpływu na jego zachowania.

Dzięki tym narzędziom i konsultacjom poznasz wewnętrzny świat swojego dziecka oraz jak reaguje ono na świat zewnętrzny i jak w nim funkcjonuje. To pozwoli Ci komunikować się z nim w zgodzie z jego potrzebami oraz stwarzać mu środowisko sprzyjające rozwojowi. Ułatwi także podjęcie decyzji o dalszym wyborze ścieżki edukacji.

Jesteś uczniem lub maturzystą?

Jesteś uczniem, który zastanawia się, jaką szkołę średnią wybrać, albo maturzystą, który od kilku miesięcy próbuje sobie odpowiedzieć na pytanie, na którą uczelnię chce pójść?

Jesteśmy tutaj po to, aby Tobie doradzić i pomóc zdecydować się na taki kierunek rozwoju, który w pełni wykorzysta Twój potencjał!

Poczta pantoflowa, choć bardzo popularna, nie jest mimo wszystko najlepszym sposobem na wybór szkoły średniej czy kierunków studiów. Łatwo można trafić na bardzo skrajne opinie – w zależności od tego, czy uczeń lub absolwent odnalazł się w nowym środowisku – a do tego nie każdy ma kontakt z osobami uczęszczającymi do danego liceum lub danej uczelni. Jednak zastanawiając się nad kolejnym etapem edukacji, warto zadać sobie nie tylko pytanie, która uczelnia czy szkoła średnia są najlepsze w okolicy, lecz także – która z placówek będzie najlepsza dla mnie i dla moich predyspozycji?

Te i podobne informacje uzyskasz z diagnoz: Wybór szkoły średniej oraz Wybór uczelni.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w ich rozumieniu i podjęciu ostatecznej decyzji skorzystaj z konsultacji wyników diagnoz.

Jak wybrać uczelnię i kierunek studiów? Jak wybrać szkołę średnią?

Zamiast tradycyjnych testów wykorzystaj do tego nasze diagnozy „Wybór szkoły średniej” lub „Wybór uczelni„, które pomagają uchwycić styl uczenia się, a także szereg innych predyspozycji, które są ważne podczas nauki. Co Cię najlepiej motywuje? Czego unikasz? W jakich rolach sprawdzasz się najlepiej? Wreszcie – czego najchętniej się uczysz i w jakich dziedzinach czujesz się najlepiej? Odpowiedzi na te pytania uzyskasz dzięki naszym diagnozom badającym odruchowe reakcje i skojarzenia. Możesz zrozumieć swój własny styl nauki oraz naturalne skłonności, których czasami możesz nie być jeszcze świadomy! Z taką wiedzą wybór kierunku studiów czy też szkoły średniej będzie znacznie prostszy!

Jednak i to nie wszystko! Oferta edukacyjna na uczelniach zmienia się bardzo często, nierzadko co kilka lat, dlatego nie warto przy wyborze uczelni opierać się na informacjach, które kiedyś zasłyszeliśmy od znajomych. W ramach diagnozy „Wybór uczelni” otrzymasz również listę aktualnych kierunków na uczelniach, które najlepiej będą pasować do Twojego profilu edukacyjnego oraz zainteresowań!

Więcej o tym jak całościowo możesz podejść do wyboru  szkoły średniej znajdziesz tutaj, a jak do wyboru kierunku studiów i uczelni tutaj.

Kontakt

Zastanawiasz się nad szkołą średnią? Masz przed oczami listę kierunków na uczelniach i nie wiesz, co robić? Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy! Możesz się z nami skontaktować za pomocą formularza dostępnego na stronie, a także mailowo oraz telefonicznie